تولیدکنندگان قطعات در ارائه خدمات پس از فروش خودرو سازان نقش مهم دارند

emami
برگزاری نخستین جلسه کارگروه برگزاری دومین کنفرانس گارانتی و خدمات پس از فروش
22 آگوست, 2009
دولت در زمینه حل مشکلات خدمات پس از فروش و گارانتی به مجلس لایحه ارائه کند
29 نوامبر, 2009
babayiمدیر عامل شرکت ایساکو با تاکید بر نقش مهم شرکت های قطعه ساز در شکل گیری زنجیره خدمات پس از فروش و گارانتی گفت متاسفانه در کشور بخش زیادی از فشار افکار عمومی به دوش شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات پس از فروش است و این در حالی است که بی‌شک بخش‌های دیگر صنایع خودروسازی نیز بر کیفیت خدمات پس از فروش و گارانتی مؤثر هستند.
محمدرضا بابایی در گفت‌وگو با ستاد خبری کنفرانس گارانتی و خدمات پس از فروش افزود؛ شرکت ایساکو با بیش از 747 نمایندگی فعال پیچیده‌ و قوی‌ترین شبکه‌ی خدمات پس از فروش را در اختیار دارد و امروز می‌توان به جرأت گفت سطح رضایت مشتریان از ایساکو به سطح مطلوب نزدیک شده است، هر چند که نباید از کاستی‌ها غافل بود.
وی اضافه کرد: در سال 88 تمهیدات مهمی توسط دو مجوعه خودرو‌ساز و وزارت صنایع و معادن اتخاذ شده است که افق روشنی را پیش روی خدمات پس از فروش و گارانتی در کشور قرار داده است.
بابایی در خصوص برگزاری گرد‌همایی‌هایی با موضوع خدمات پس از فروش و گارانتی گفت: باید در برگزاری این گونه مراسم‌ها دقت شود تا به صورت شفاف تمامی ابعاد موضوع مورد بررسی قرار گیرد و در غیر این صورت فقط سطح توقعات از بعضی دستگاه‌ها را بالا برده‌ایم و مشکلی را حل نکرده‌ایم.
مدیر عامل ایساکو در پایان با اشاره به برگزاری نخستین کنفرانس خدمات پس از فروش و گارانتی در سال گذشته افزود؛ بی‌شک در سال گذشته برگزاری این کنفرانس بستر خوبی برای جهت‌گیری جریان خدمات پس از فروش و گارانتی در کشور بود که مطمئنا برگزاری کنفرانس در سال جاری نیز زمینه را جهت بهبود فعالیت‌ها در سال آتی ایجاد خواهد کرد.